Expert na úpravu vody, Fernox, prináša na trh nový uzavretý a ultrakompaktný TF1Sigma Mini, ktorý poskytuje praktické riešenie filtra pre systémy s menším objemom a obmedzeným priestorom. Disponuje vynikajúcou zbernou kapacitou na zachytávanie systémových kontaminantov a jednoducho sa inštaluje a servisuje. Pridaním TF1 Sigma Mini do rozsiahleho portfólia produktov Fernox môžu teraz inštalatéri objaviť možnosti filtra, ktoré vyhovujú každej požiadavke.

Nový magnetický TF1 Sigma Mini od spoločnosti Fernox, ktorá kombinuje kvalitu značky Fernox s jednoduchým, ultra kompaktným dizajnom, je ideálna pre rodinné domy, novostavby a vykurovacie systémy s menším objemom. Filter sa dodáva pripravený na inštaláciu a dá sa jednoducho namontovať do dvoch minút vďaka konštrukcii zberného potrubia so zasúvacou spojkou. V ideálnom prípade je utesnený filter inštalovaný vodorovne na vertikálnom potrubí a môže byť inštalovaný v stiesnených priestoroch, pretože vyžaduje len 106 mm pripojenie.

Filter tiež funguje ako praktický dávkovací bod pre produkty chemických úprav vody Fernox, ktorý má jedinečný vypúšťací otvor umožňujúci rýchle a kontrolované čistenie alebo vypúšťanie bez potreby rozoberania filtra.

Na základe technológie pôvodného modelu Sigma podporenej pôsobivou 10-ročnou zárukou je kotol TF1 Sigma Mini navrhnutý tak, aby chránil kotol pred škodlivými účinkami cirkulujúcich koróznych úlomkov a zároveň poskytoval inštalatérom kompaktnú možnosť a výkon, ktorému môžu dôverovať. Vďaka jednej z najvyšších hodnôt kV v porovnaní s filtrami podobnej veľkosti na trhu je TF1 Sigma Mini navrhnutý tak, aby zabezpečil minimálnu tlakovú stratu a zároveň zachoval vysokú účinnosť zberu.

Ernie McDonald, generálny riaditeľ spoločnosti Fernox, uviedol: „TF1 Sigma Mini je vynikajúcim doplnkom nášho portfólia filtrov a demonštruje náš neochvejný záväzok prispôsobiť sa a inovovať. Bez ohľadu na to, akému typu systému alebo scenáru čelia na mieste, bez ohľadu na to, aký obmedzený môže byť priestor potrubia okolo kotla – inštalatéri sa môžu spoľahnúť na Fernox pri vysokovýkonnom filtri a dôveryhodných chemických úpravách vody. Všetky nehnuteľnosti musia mať úžitok z čistého a efektívneho systému ústredného kúrenia a naše rozsiahle portfólio poskytuje všetko potrebné na dokončenie práce.

Nový TF1 Sigma Mini je k dispozícii s 22 mm potrubnými prípojkami. Pre viac informácií navštívte: www.fernox.com/tf1-sigma-mini.

Spoločnosť Fernox, založený v roku 1964, je popredným výrobcom chemických produktov na úpravu vody, filtrov ústredného kúrenia, inštalatérskeho spotrebného materiálu a diagnostických testovacích služieb. Fernox je priekopníkom vo vývoji energeticky účinných produktov pre tradičnú aj obnoviteľnú technológiu v domácich a komerčných aplikáciách. Spoločnosť pôsobí ako dcérska spoločnosť MacDermid Enthone Industrial Solutions, globálneho diverzifikovaného výrobcu špeciálnych produktov v oblasti špičkových technológií a poskytovateľa technických služieb, a je obchodnou jednotkou spoločnosti Element Solutions Inc.

Country