Líder v oblasti produktov pre úpravu vody, spoločnosť Fernox, prichádza na trh s ponukou najnovšej edície filtrov pre vykurovací systém – TF1 Sigma Filter. Precízne skonštruovaný a pevný filter je vyrobený z kompozitného polyméru a podobne ako jeho mosadzný náprotivok TF1 Omega Filter má vodotesný dizajn a je k dispozícii s 22mm pripojením pre rýchlu inštaláciu. Spoľahlivý s jednoduchým čistením prichádza TF1 Sigma Filter na trh až s 10 ročnou zárukou a je pokračovaním záväzku spoločnosti byť lídrom inovácií v technológii filtrov.

Od svojho založenia v roku 1964 bol Fernox v popredí revolucionalizácie inštalatérskeho priemyslu už s jeho základnými produktami – predstavenie niekoľkých produktov ako prvých v tomto odvetví ako prvý inhibítor pre rodinné domy na ochranu pred koróziou, preplachovacie čerpadlo a duálny systém filtrácie. Najnovšou ponukou Fernox-u je prvý utesnený filter z kompozitného plastu so spojkou pre rýchle pripojenie.

K dispozícii tak, aby sa zmestil do 22 mm potrubia, vysoko výkonný filter využíva jedinečnú technológiu hydronickej separácie častíc (HPS) a magnetickú filtráciu na odstránenie systémových nečistôt rýchlo a efektívne z domáceho vykurovacieho systému.

F1 Sigma Filter bol vyvinutý ako utesnená jednotka bez odnímateľného veka, takže je vodotesný, jednoduchý na čistenie a servis. Zavedenie tohto zapečateného konštrukčného prístupu eliminuje potrebu náhrady “O” krúžkov, nakoľko sa tým znižujú dodatočné náklady na servis a výmenu potrebnú pri otváraní veka ako je to pri tradičných plastových filtroch.

A na koniec, vypúšťací ventil je navrhnutý tak, aby sa jednoducho ovládal ručne zatiaľ čo poskytuje bezpečné pripojenie do systému a pevný servisný bod. Magnet je vyrobený z prvotriedneho neodymu – čo umožňue vysoko efektívne snímanie prietoku, rovnako je to silné filtračné médium, ktoré zabezpečuje nepretržitú konzistentnú úroveň zberu nečistôt.

“Na základe výskumu medzi inštalatérmi sme identifikovali, že jednoduchosť produktu bola kľúčovým faktorom toho čo hľadali pri in-line filtroch. V nadväznosti na náš úspech s Filtrom TF1 Omega sa potvrdilo zo spätnej väzby, že rastie popularita zapečatených filtračných jednotiek – najmä s odkazom na servis systému – a tento koncept sme chceli posunúť aj na ďaľšiu úroveň.” hovorí Yves Desplenter, obchodný riaditeľ Fernox pre Benelux. “S nadšením prichádzame na trh s filtrom TF1 Sigma, aby sme rozšírili ponuku filtrov radu TF1 Fernox.”

Pre viac informácií o TF1 Sigma Filter prosím navštívte: https://www.fernox.sk

Country