TF1 Sigma Filter

Inovatívny, utesnený kompozitný polymérový filter – TF1 Sigma filter z Fernox

Líder v oblasti produktov pre úpravu vody, spoločnosť Fernox, prichádza na trh s ponukou najnovšej edície filtrov pre vykurovací systém – TF1 Sigma Filter. Precízne skonštruovaný a pevný filter je vyrobený z kompozitného polyméru a podobne ako jeho mosadzný náprotivok TF1 Omega Filter má vodotesný dizajn a je k dispozícii s 22mm pripojením pre rýchlu inštaláciu. Spoľahlivý s jednoduchým čistením prichádza TF1 Sigma Filter na trh až s 10 ročnou zárukou a je pokračovaním záväzku spoločnosti byť lídrom inovácií v technológii filtrov.

Od svojho založenia v roku 1964 bol Fernox v popredí revolucionalizácie inštalatérskeho priemyslu už s jeho základnými produktami – predstavenie niekoľkých produktov ako prvých v tomto odvetví ako prvý inhibítor pre rodinné domy na ochranu pred koróziou, preplachovacie čerpadlo a duálny systém filtrácie. Najnovšou ponukou Fernox-u je prvý utesnený filter z kompozitného plastu so spojkou pre rýchle pripojenie.

K dispozícii tak, aby sa zmestil do 22 mm potrubia, vysoko výkonný filter využíva jedinečnú technológiu hydronickej separácie častíc (HPS) a magnetickú filtráciu na odstránenie systémových nečistôt rýchlo a efektívne z domáceho vykurovacieho systému.

TF1 Sigma Filter bol vyvinutý ako utesnená jednotka bez odnímateľného veka, takže je vodotesný, jednoduchý na čistenie a servis. Zavedenie tohto zapečateného konštrukčného prístupu eliminuje potrebu náhrady “O” krúžkov, nakoľko sa tým znižujú dodatočné náklady na servis a výmenu potrebnú pri otváraní veka ako je to pri tradičných plastových filtroch.

Pre jednoduchú inštaláciu TF1 Sigma Filter môže byť inštalovaný horizontálne, vertikálne alebo v akejkoľvek orientácii v oboch smeroch prúdenia. Vďaka svojej schopnosti byť umiestnený v uhle až 45 °, je ideálny pre použitie v malých alebo obmedzených priestoroch.

Filter TF1 SIGMA obsahuje dvojité radiálne tesnenia na spojenie medzi niklom, mosadzným potrubím a hlavným telesom filtra pre extra spoľahlivosť a integritu dizajnu.

TF1 Sigma Filter využíva celý rad vysoko kvalitných súčiastok, ktoré zaisťujú optimalizáciu výkonu. Zvolené s ohľadom na vysokú pevnosť a odolnosť proti hydrolýze. TF1 Sigma filter je vyrobený z kvalitného priemyselného polyméru, ktorý je ideálny pre vykurovacie a chladiace systémy – poskytuje vysokou odolnosťou proti extrémnym teplotám a tlaku.

A na koniec, vypúšťací ventil je navrhnutý tak, aby sa jednoducho ovládal ručne zatiaľ čo poskytuje bezpečné pripojenie do systému a pevný servisný bod. Magnet je vyrobený z prvotriedneho neodymu – čo umožňue vysoko efektívne snímanie prietoku, rovnako je to silné filtračné médium, ktoré zabezpečuje nepretržitú konzistentnú úroveň zberu nečistôt.

„Megkérdeztük szerelőpartnereinket, hogy számukra mi a legfontosabb szempont akkor, amikor kiválasztják az iszapleválasztót, amit be fognak építeni. Visszajelzéseik alapján az „egyszerű–nagyszerű” elve központi szerepet tölt be a döntés során. A TF1 Omega Filter nagyon népszerű, és szeretik a szerelőink, így – a megbízhatóság, könnyű szerelés és karbantartás tekintetében ezt a koncepciót szeretnénk továbbvinni, új szintre emelni. A TF1 Sigma kiválóan illeszkedik a Fernox TF1 szűrők családjába, és biztosak vagyunk abban, hogy nagyon sok új és régi szerelőnk tetszését elnyeri majd” – mondta Yves Desplenter, a Fernox Benelux államok értékesítési igazgatója.

További információkért kérjük keresse fel weboldalunkat: www.fernox.sk/TF1-Sigma-Filter

Country