Kedy je potrebné filter kvapaliny+ Ochranná fólia na vykurovací systém?

Filter kvapaliny+ ochrana by sa mala používať iba v kombinácii s in-line filter, ktorý zachytí a obsahovať nečistoty v systéme pred bezpečné odstránenie.

Je ideálny na použitie v prípadoch, keď systém bol predtým vyčistiť a prepláchnuť následne však nebol dostatočne chránené tak ďalšej korózii. Je vhodný aj pre systémy s nízkou alebo nízkych prietokov, bežné čistenie. Filter kvapaliny+ Chránič umožňuje priebežné čistenie a zber systém nečistôt. Úpravy by mali byť každoročne kontrolované ako súčasť údržby a prevádzky programu na zabezpečenie úplnej ochrany.

Keď som dávky s kotol hluku výfuku F2, možno tiež použiť Fernox Protector?

Áno, Fernox kotol hluku výfuku F2 je určená na použitie s akýmkoľvek Fernox ochrany.

Mal by byť trvalo v systéme s F1 alebo filtra kvapalina+ ochranný kryt a vymeniť alebo doplniť v rovnakom čase.

Fernox je netesnosť tesnenia je možné použiť v kombinácii kotlov?

Áno, všetky Fernox vnútorná netesnosť tesnenia, ako napríklad únik Fernox uzatvárač F4, sú bezpečné pre použitie s kombináciou a nízky obsah vody kotly.

Sa bloku ventilov a otvorov. Netesnosť tesnenia F4 Express je odporúčaný pre všetky tlakové systémy môže byť pridané na 30 sekúnd cez chladič plniaceho cyklu alebo Fernox TF1 Filter bez toho, aby bolo potrebné na vypustenie systému.

Je bezpečné na centrálny ohrev vody v kanalizácii?

Mali by ste len vypustenie centrálny systém ohrevu vody do znečistená voda alebo septik.

Nikdy systém odvádzania vody do cestnej kanalizácie alebo dažďovej vody vpusty, tieto sú priamo do rieky. Nikdy nepúšťajte vodu z ústredného vykurovania na záhradu alebo trávnik.

Ako dlho bude Fernox Protector F1 alebo filtra kvapalina+ Protector?

Obvykle je liečba bude trvať po dobu životnosti systému, ale ročnú kontrolu na určenie, či ďalšie dávkovanie je potrebné sa odporúča.

Ak je sústava vypustená, bude musieť byť znovu ošetrené s plnou dávkou ochrany. Môžete skontrolovať, či je správne dávkovaný pomocou Fernox Protector Test Kit.

Je možné predávkovanie s Fernox Protector F1 alebo filtra kvapalina+ Protector?

Nie, predávkovania nie je škodlivý pre systém. Je dôležité, aby sa zabezpečila dostatočná ochrana je v systéme.

K dispozícii je súprava na testovanie a testovanie poštových služieb, skontrolujte Protector koncentrácie. Pozrite Protector Test Kit produkt list pre ďalšie pokyny.